Capacitor RC-FZ6474BMN - RCFZ6474BMNJ MYLAR CAPACITOR...
Click on Image to Enlarge
RC-FZ6474BMN
RCFZ6474BMNJ MYLAR CAPACITOR SHARP 59C05H REF C607 = 0.47µF / 250V PITCH 22.5mm
Order Code: RC-FZ6474BMN
Packing unit: 1
Show Shopping Basket
How to Contact us and Order
Please note:
  • prices exclude shipping costs.
  • prices are plus 23% VAT (only for irish customers and private customers within the EU).