Capacitor RC-FZ6684BMN - RCFZ6684BMNJ MYLAR CAPACITOR...
Click on Image to Enlarge
RC-FZ6684BMN
RCFZ6684BMNJ MYLAR CAPACITOR SHARP 59CS05H C606 / MITSUBISHI C617 = 0.68µF / 250V / BDS29S PITCH 15mm
Order Code: RC-FZ6684BMN
Packing unit: 1
Show Shopping Basket
How to Contact us and Order
Please note:
  • prices exclude shipping costs.
  • prices are plus 23% VAT (only for irish customers and private customers within the EU).